Wizyta wolontariuszy z Aiesec

 

 Wraz z początkiem nowego roku, a dokładnie 7 stycznia powitaliśmy   w naszej szkole dwójkę wolontariuszy, przedstawicieli działającej pod auspicjami ONZ młodzieżowej organizacji AIESEC - największej na świecie instytucji prowadzonej przez młodzież i dla młodzieży.

W ramach projektu UnderStand wolontariusze  przez trzy tygodnie będą aktywnie uczestniczyć i prowadzić  zajęcia zaznajamiające uczniów z odmiennymi kulturami i zwyczajami miejsc z  których się wywodzą, dzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie edukacji i życia codziennego  oraz spostrzeżeniami, które poczynili podczas swojego dotychczasowego pobytu w Europe I w Polsce.

Wartością dodaną dla uczniów naszej szkoły będzie  możliwość oswajania się z językiem angielskim, którym posługują się goście. Swobodna, nieskrepowana możliwość konwersacji na pewno będzie inspiracja oraz impulsem do dalszej nauki.

Naszymi gośćmi są studenci administracji i informatyki Yasin Erol z Turcji i Sairam Haribabu z Indii, którzy zostali zaproszeni do naszej gminy przez Stowarzyszenie O Wilku Mowa , które realizuje w naszej szkole    projekt językowy dla dzieci z II klasy "Children's Art Factory". Ich wizyta potrwa do 27 stycznia.

 Galeria zdjęć