Jasełka dla seniorów ze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów z Psar

22 styczeń 2024

Nasi uczniowie mieli możliwość pokazania Jasełek poza murami naszej szkoły.  Młodzi artyści z naszej szkoły udali się dzisiaj do sali bankietowej w Psarach, by tam przedstawić najważniejsze wydarzenia, które miały związek z narodzeniem Jezusa w betlejemskiej szopce dla seniorów ze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów z Psar.

Świąteczne wspomnienia odżyły. Uczniowie śmiało odgrywali swoje role, pięknie śpiewali kolędy i pastorałki oraz prezentowali tańce aniołów. Radosne jasełka w wykonaniu dzieci wywołały wiele wzruszeń, ale i radości wśród publiczności. Seniorzy nagrodzili naszych artystów gromkimi brawami oraz pochwalili ich za zaangażowanie i perfekcyjne wykonanie kolęd i pastorałek. Prezes Stowarzyszenia Pani Ewa Kozieł serdecznie podziękowała naszym uczniom w imieniu seniorów za piękny spektakl.

Wszystkim seniorom ze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów z Psar życzymy aby Nowy Rok był obfity w zdrowie, pomyślność, miłość i spokój ducha. A najskrytsze marzenia były w zasięgu ręki.

Fotorelacja