Projekt "LIKE the naturE – tRAdition – Sport – MUSic!"

Początek 2019 roku obfitował w szereg zadań realizowanych według harmonogramu projektu. Uczestnicy projektu włączyli się wraz z opiekunem, panią A. Bogacką do przygotowania Jasełek i wieczoru kolęd dla lokalnej społeczności.

Wspólnie z kolegami z pozostałych partnerskich szkół opracowali i przeprowadzili ankiety skierowane do rówieśników, rodziców i dziadków dotyczących sposobów spędzania wolnego czasu dawniej i dziś. Każda ze szkół podsumowała wyniki, opracowano też wyniki dla całej grupy projektowej. Proces realizacji tego zadania i jego rezultaty podsumowano na spotkaniu w Rumunii. Nasza  grupa prezentowała również film ze spotkania z Dnia Babci,  podczas którego babcie i dziadkowie opowiadali o swoich zabawach  z dzieciństwa. https://www.facebook.com/annag.kruczek.7

Grupa projektowa naszej szkoły zorganizowała kampanię antysmogową przed szkołą, aby zwrócić uwagę mieszkańców na zanieczyszczenie powietrza w naszej gminie.

Na początku marca grupa uczniów pod opieką pana A. Olszewskiego uczestniczyła w krótkim sportowym obozie w Wiśle.

Uczniowie przygotowywali również prezentacje dla partnerskich szkół o polskim kompozytorze. ( F. Szopen)