Terminy konsultacji w roku szkolnym 2017 / 2018

 

 

 

Nauczyciel

Konsultacje

Zajęcia dodatkowe

 

 

 

mgr Dorota Bielska

 

Poniedziałek - Piątek  8.30 – 14.30

 

 

 

 

mgr Magdalena Kukuła

Czwartek 8.00-14.00

Piątek 9.30-14.30

 

 

 

 

 

mgr Maria Olszewska

Środa 11.05-12.15

Piątek 13.00 -13.45

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr Wioletta Mokosa

 

Poniedziałek 12.10 – 12.55

Poniedziałek 7.45- 8.30

 

 

 

mgr Karina Bizan

Środa 6,7 lekcja

 

Środa 8 lekcja

 

 

 

mgr Katarzyna Baca

Poniedziałek 12.10 – 12.55

 

Poniedziałek –

zaj.wyrównawcze 8 lekcja

 

 

 

mgr Grażyna Kruczek

 

Czwartek – 2 lekcja

Czwartek – 6 lekcja

 

 

 

mgr Anna Matusik

 

Wtorek, Środa 5 lekcja

Środa 8 lekcja

Poniedziałek 8 lekcja

 

 

 

 

mgr Marzena Halemba

 

Czwartek 10.20 – 11.05

Środa 10.20 – 11.05

 

Środa 7 lekcja

 

 

 

 

mgr Anna Bernat

 

Środa 8.35 – 9.20

Środa 9.25 – 10.10

 

 

 

mgr Edyta Kozieł

 

Piątek 8.35 – 9.20

Czwartek – 8 lekcja

 

 

 

mgr Agnieszka Jagodzik

 

Wtorek 10.20 – 11.05

 

 

 

 

mgr Agnieszka Gawron

Środa 4 i 6 lekcja

 

Środa 8 lekcja

 

 

 

mgr Krzysztof Kopka

 

Środa 9.25 – 11.05

Poniedziałek 8 lekcja

 

 

 

mgr Katarzyna Nawrot

Po telefonicznym uzgodnieniu z rodzicami

 

co 2 poniedziałek 14.35-16.06

Składanie gazetki środa 14.35-16.05

Zajęcia rozwijające  z matematyki wtorek    7.15-7.45

 

 

 

mgr Monika Wylon

Piątek 11.20 – 12.00

 

Środa 8 lekcja

 

 

 

mgr Jolanta Grzywnowicz

 

Czwartek 8.35 – 9.20

Środa 8 lekcja

 

 

 

mgr Jarosław Ścisło

 

Środa 13.50 – 14.35

 

 

 

 

 

mgr Adrianna Langier-Kopecka

 

Poniedziałek 9.25 – 10.10

Czwartek 8 lekcja

 

 

 

mgr Dorota Laskowska

 

Wtorek 13.00 – 13.45

Poniedziałek 8 lekcja

 

 

 

mgr Wojciech Leśniak

 

Poniedziałek 14.35-15.00

Wtorek 14.35-16.05

 

 

 

mgr Anna Bogacka

 

Piątek 10.20 – 11.05

 

 

 

 

mgr Paweł Siuliński

Poniedziałek 10.20 – 11.05

 

 

 

 

 

mgr Aleksandra Błaszczyk

Wtorek 12.10 – 12.55

 

 

 

 

 

mgr Magdalena Trzcionka

 

 

 

 

 

 

ks. mgr Michał Musialski

 

 

 

 

 

 

mgr Andrzej Olszewski

Środa 9.30 – 11.00, 13.00 – 13.40

 

Poniedziałek 14.35 – 16.00

 

 

 

mgr Kinga Ćwintal

 

Środa 12.30 – 13.00

 

 

 

 

mgr Jacek Grzywnowicz

Piątek 13.00– 13.45

 

Środa 14.35 – 16.00

 

 

 

mgr Adam Adamczyk

 

Poniedziałek 8.35-9.20

 

mgr Alicja Czyż

 

Środa  od 8 godz. lekcyjnej

 

mgr  Ewelina Kotuła

Czwartek 3 lekcja

 

 

mgr Magdalena Kukuła

 

Czwartek 8.00 – 14.00

Piątek 9.30 – 14.30

 

mgr Barbara Makowska

Poniedziałek 8.35 – 9.20

Czwartek 8 lekcja

 

mgr Sebastian Matkowski

Czwartek 9.25-9.55

 

 

mgr Ireneusz Piętka

Wtorek 7.30-113.00

Środa 9.00-15.00

 

 

mgr Beata Skórka

 

Poniedziałek 3 lekcja

                    Czwartek 4  lekcja

 

 

mgr Milena Starok

 

Środa 11.20 – 12.05

 

 

 

ks.mgr  Adam Stelmach

Środa 7.45 – 8.30

 

 

 

 

mgr Beata Witecka

Środa 9.25-9.55

Wtorek 1 lekcja

 

mgr Ilona Zarychta

Czwartek 10.30 – 11.00

 

mgr Katarzyna Trzcionka

 

Czwartek 14.30-15.15

Czwartek 14.30-15.15