Konsultacje nauczycieli i zajęcia dodatkowe

20 październik 2018

NAUCZYCIEL

TERMIN KONSULTACJI

ZAJĘCIA DODATKOWE

Alicja Czyż

Czwartek 10.15-11.10

Środa 7-8 lekcja

Monika Wylon

Środa 14:00-14:30

Wg harmonogramu projektu

Beata Witecka

Czwartek 12:40-13:05

Poniedziałek 7:00-7:30

Adrianna Langier –Kopecka

Środa 13:15-14:00

 indywidualnie po uzgodnieniu z uczniem

Agata Jagodzik

Wtorek 8:00-8:30 wg potrzeb

Poniedziałek 14:00-14:30

Agnieszka Gawron

Poniedziałek 10:25-12:10

Piątek 8:35-9:20

Czwartek 14:00-14:30 wg potrzeb

Paweł Siuliński

Wtorek 13:00-14:00

 

Dorota Laskowska

Wtorek 14:50-14:55

 Środa 14:05-14:50

Karina Bizan

Poniedziałek 14:00-14:55

Poniedziałek 14:00-14:55

Joanna Kańtoch

Wtorek 10:15-10:45

Piątek 13:15-13:45

Wioletta Mokosa

Poniedziałek 10:50-11:25

Wtorek 7:00-7:30

Maria Olszewska

Środa 14:05-15:35

Wtorek 14:50-15:35

Katarzyna Baca

Czwartek 12:15-13:00

Poniedziałek 7:45-8:30

Anna Matusik

Poniedziałek 11:25-12:10

Poniedziałek 7:45-8:30

Środa 14:00-14:40

Milena Starok

Czwartek 9:30-10:15

Wtorek 7:45-8:30

Marzena Halemba

Poniedziałek 8:30-9:20

Środa 14:00-14:50, piątek 13:15-14:00

Edyta Kozieł

Czwartek 13:15-14:00

 indywidualnie wg potrzeb

Grażyna Kruczek

Czwartek 9:30-10:15

Wg harmonogramu projektu

Maria Budzińska

Środa 14:50-15:30

 

Kinga Ćwintal

Środa 14:00-14:50

 

Katarzyna Nawrot

Wg potrzeb

Wg harmonogramu projektu

Michał Niedbała

Piątek 12:15-13:00

 czwartek 13:15-14:00 po uzgodnieniu z uczniami

Ks. Piotr Kocot

Środa 8:35-9:20

 wg potrzeb

Ewelina Kotuła

Czwartek 8:35-9:20

 

Adam Stelmach

Wtorek 8:35-9:20

 

Anna Bogacka

Czwartek 11:30-12:10

 w ramach biblioteki, wg potrzeb

Agnieszka Barańska –Białas

Czwartek 10:25-11.10

Poniedziałek 5lekcja

Beata Skórka

Poniedziałek 11:25-13:05

Poniedziałek 7,8 lekcja

Wtorek 5,6 lekcja

Czwartek 5 lekcja

Ireneusz Piętka

Poniedziałek 8:00-9:30

 

Ilona Zarychta

Czwartek 13:05

 

Andrzej Olszewski

Środa 14:50-15:30

Wtorek 14:50-16:00

Czwartek 15:50-16:50

Jacek Grzywnowicz

Poniedziałek 12:15-13:00

Wtorek 15:50-16:50

Czwartek 14:50-16:00

Jarosław Ścisło

 środa 14:05-14:50  Środa 14:50-16:00

Adam Adamczyk

   

Wojciech Leśniak

 poniedziałek 9:30-10:15, czwartek 13:10-13:55 (wg potrzeb)  poniedziałek 9:30-10:15, czwartek 13:10-13:55 (wg potrzeb)

Magdalena Trzcionka

 wtorek 14:50-16:00 czwartek 14:50-16:00